بازاریابی آفلاین یا مستقیم یا بازاریابی سنتی یزد

بازاریابی آفلاین یا مستقیم

بازاریابی آفلاین (مستقیم) | آژانس تبلیغات دوچرخه: یکی از زیر مجموعه های برندینگ و مشاوره تبلیغاتی، بازاریابی آفلاین یا بازاریابی مستقیم به حساب می آید. بازاریابی آفلاین را با نام بازارایابی سنتی هم می شناسند. شما با استفاده از روش های آفلاین می توانید برای کسب و کار خود تبلیغات انجام دهید. اما این روش ها و متود های تبلیغاتی باید مشخص و هدفمند تعیین شوند. فقط کافی است اطلاعات کسب و کار خود را بررسی کنید و بر اساس آن تبلیغات خود را شروع کنید.

بازاریابی آفلاین چیست؟

بازاریابی آفلاین به هر نوع بازاریابی گفته می شود که شامل روش ها و استراتژی های بازاریابی آنلاین نمی‌شود.

بازاریابی آفلاین برای ایجاد و دستیابی به اهداف بازاریابی سنتی و اهداف افلاین بازاریابی انلاین استفاده می‌شود. کانال های رسانه ای آفلاین برای تبلیغات شامل تبلیغات تلویزیونی ،بیلبوردها ، تله مارکتینگ، رادیو، جزوه ها و هر نوع رسانه چاپی دیگر هستند.

قبل از دوران اینترنت ، بازاریابی آفلاین توسط همه صاحبان مشاغل به طور گسترده مورد استفاده قرار می گرفت. با این حال ، زمان تغییر کرد و بازاریابی نیز به همین ترتیب انجام شد.

امروزه اکثر برند ها روی ایجاد استراتژی بازاریابی دیجیتال تمرکز می کنند و یک دقیقه وقت نمی گذارند تا در مورد مزایای بازاریابی آفلاین فکر کنند در صورتی که برای برخی از مشاغل، بازاریابی آفلاین راهی بهتر از بازاریابی دیجیتال است و آنها این موضوع را نمی فهمند.

بازاریابی آفلاین فقط چاپ متن یا اجرای یک بیلبورد نیست، این یک فرآیند پیچیده است که نیاز به خلاقیت و کار سخت دارد. بازاریابی مستقیم به مراتب بیشتر از چیزی است که مردم فرض می کنند، به همین دلیل ما به آنچه شما نیاز دارید در رابطه بازاریابی آفلاین بدانید اشاره خواهیم کرد.

آیا بازاریابی سنتی فایده ای دارد؟ آیا بازارایابی آفلاین فایده ای دارد

آیا بازاریابی آفلاین کار می کند؟

بله!!

بازاریابی آفلاین فقط به این دلیل کار نمی کند که برخی مشاغل انتخاب دیگری بجز بازاریابی افلاین برای تبلیغات ندارند، این کسب و کار ها همانطور که نتوانسته اند از فرصت های بازاریابی آنلاین استفاده کنند نمی‌توانند از فرصت های بازاریابی افلاین هم به طوذ کامل استفاده کنند.بازاریابی آفلاین هنگاهی که با علم به کار گرفته شود می‌تواند حتی از بازاریابی آنلاین هم مناسب تر باشد، بازاریابی آفلاین می تواند رشد شما را تضمین کند.

درست است که بازاریابی آفلاین دیگر مثل گذشته توان ندارد اما این بستگی به این دارد که جگونه از این صلاح قدرتمند برندهای بزرگ استفاده می‌کنید. برای مثال شرکت اپل بخش غظیمی از برند خود را از راه آفلاین ساخته است.

بازاریابی آفلاین و آنلاین مکمل یک دیگر هستند

نکته:

بازاریابی آنلاین و آفلاین مکمل یکدیگر هستند و این دو هیچوقت از یکدیگر جدا نیستند، پس نباید در کسب و کار خود فقط از یک روش بازاریابی استفاده کنید. زمانی که این دو مکمل کنار یکدیگر قرار گیرند می‌توانید معجزه فروش را ببینید.

چه کسانی به بازاریابی آفلاین نیاز دارند

چه کسانی باید از بازاریابی آفلاین استفاده کنند؟

اگرچه معیارهای دقیقی برای استفاده از بازاریابی آفلاین وجود ندارد، اما هنوز اعتقادات کلی در مورد اینکه کدام نوع مشاغل باید بطور قطع از بازاریابی آفلاین استفاده کنند وجود دارد.

روزانه تعداد زیادی شرکت دیجیتالی افتتاح می شود که استفاده از بازاریابی آفلاین را غیرممکن می کنند، به همین دلیل بسیاری از مشاغل بین المللی وجود دارند که فقط بصورت آنلاین فعالیت می کنند.

با این وجود بازاریابی آفلاین در بسیاری از شرکتها و صنایع مختلف قابل استفاده است.

تمام بیزینس ها باید از بازارایابی افلاین استفاده کنند و دسته بندی وجود ندارد اگر هم داشته باشد بسیار گسترده خواهد بود.

نکاتی درمورد بازاریابی آفلاین یا مستقیم

نکته:

بازاریابی افلاین فقط تبلیغات در روزنامه و مجله نیست بلکه حتی رفتار خوب در داخل فروشگاه نیز شامل این پروسه بازاریابی می‌شود.

ابزار های بازاریابی آفلاین

طراحی و چاپ در خدمت بازاریابی آفلاین

طراحی و چاپ

چاپ از اولین ابزارهای تبلیغاتی انسان ها بوده و با گذشت زمان کیفیت آن بسیار بالا رفته و اثر بخشی آن هم هنوز پا بر جای می باشد.

طراحی و چاپ شامل:

پوستر، کارت ویزیت، طراحی گرافیک، تابلو، کاتالوگ، بروشور، هویت بصری و … می‌شود. برای مشاهده خدمات طراحی گرافیک کلیک کنید.

طراحی گرافیک های خود را بهبود ببخشید، از چاپ نهایت استفاده برای ترویج برند خود داشته باشید برای مثال اگر کافه دارید روی لیوان های بیرون بر لوگو خود را چاپ کنید.

از لوگوی مناسب استفاده کنید و برای طراحی لوگو هزینه کنید. تابلو شما شناسه فروشگاه شماست به طراحی آن اهمیت بدهید. 

ایده های خلاقانه اجرا کنید.

تاثیر هدایای تبلیغاتی در بازاریابی آفلاین

هدایای تبلیغاتی

انسان ها همیشه هدیه گرفتن را دوست دارند حتی اگر اون هدیه واسشون کاربرد زیادی نداشته باشد.

کاری دیگری که برندهای بزرگ انجام می‌دهند ارسال هدایای تبلیغاتی است، این هدایا می‌تواند به صورت جوایز به مشتریان یا ارسال هدایا برای مشتریان کلیدی و اصلی شرکت باشد.

ما در آژانس تبلیغات دوچرخه به طراحی هدایای تبلیغاتی می پردازیم که هم برای مشتریان شما خوب و جذاب باشند و هم برای شما بیشترین اثر بخشی ممکن را داشته باشد، برای گرفتن مشاوره رایگان کلیک کنید.

ارتباط با مشتریان یا CRM در بازارایابی آفلاین

روابط عمومی و crm

اگر شما بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه بدهید یا بهترین محصول بازار را داشته باشید ولی سیستم ارتباط با مشتریان خوبی نداشته باشید و نتوانید ارتباط شرکت را با مشتریان مدیریت کنید، زحمات شما بی فایده خواهد بود.

دقیقا همان نقطه ای که می‌تواند شما را از رقبایتان متمایز کند نحوه برخورد شما با مشتریانتان است. اگر رستوران دارید یا صاحب هر کسب و کاری هستید که مستقیما با مشتریان در ارتباط هستید،‌ حتما این روش را امتحان کنید.

  • برای مشتریان خد ارزش بیافرینید.
  • کارمندان خود را آموزش دهید
  • محیطی امن و دلخواه آنان فرآهم کنید
  • باشگاه مشتریان درست کنید.
  • خدمات ویژه برای مشتریان در نظر بگیرید
  • مسابقه و تخفیف برای آن ها در نظر بگیرید.
  • از نرم افزار های ارتباط با مشتری استفاده کنید.
  • فروش پایان ارتباط با مشتریانتان نباشد.

در آژانس تبلیغاتی دوچرخه می‌توانید تمام این موارد از آموزش کارکنان تا نصب نرم افزار و آموزش همچنین مشاوره همراه شما هستیم. برای مشاوره رایگان کلیک کنید.

کمپین های تبلیغاتی یزد، شیراز، اصفهان، تهران در بازارایابی مستقیم

کمپین های تبلیغاتی آفلاین

برخی از کسب و کارها هستند که مخاطبین خاص دارند، به زبان ساده مخاطب محصول یا خدمات آن ها افرادی خاص هستند. یکی از روش هایی که برای این بیزینس ها بسیار جوابگو است کمپین تبلیغاتی است که بازدهی بالای 50درصد را در بعضی موارد به همراه داشته.

marketing-schools,hingemarketing

فرم مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان اطلاعات خود را در فرم وارد نمایید و برای ما ارسال کنید.

ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.