تیزر تبلیغاتی و صنعتی:

تیزر تبلیغاتی و صنعتی | آژانس تبلیغات دوچرخه: در سال 99 داستان جذابی برای گفتن داشته باشید، اگر تا امروز از روش های قدیمی استفاده کردید دیگه بازدهی کمی میگیرین که بهتره که اون ها رو متوقف کنید و با تولید تیزر های تبلیغاتی و صنعتی در بین رقبای خود خوش بدرخشید.
با ساختن تیزر تبلیغاتی جذاب مزایای خود را به رخ بکشید و مشتری را در نگاه اول جذب کنید و تمام مخاطبان خود را در این بازار شلوغ امروزی تحت تاثیر قرار بدهید. این راهکار خیلی از برندهای مطرح دنیا برای افزایش سهم بیشتر بازار و همچنین افزایش فروش است.
تیزر ها به صورت عمده به 2 دسته تقسیم میشوند :

  • تیزر تبلیغاتی

    که در این نوع تیزر از نهایت جذابیت های بصری محیط و اطراف استفاده میشود تا توجه مخاطب به ویدیو جلب شود و در وهله بعد یک سناریو نویسی خوب که تاثیر 90 درصدی در جذابیت و تاثیرگذاری تیزر بر مخاطب دارد.
    در تیزر تبلیغاتی ما از مزایا استفاده میکنیم تا متمایز شویم و در این راستا تمام المان های دیگری که کمک به بیشترشدن تاثیر تیزر میشود را نیز تحت نظر میگیریم.

  • تیزر صنعتی

    در تیزر صنعتی که بیشتر برای کسب و کار های b2b است، بر وجه حرفه ای کسب و کار متمرکز میشویم و سعی در معرفی و افزایش آگاهی از برند و خدمات را در ذهن مشتریان داریم.
    همچنین باید این را نیز در نظر بگیریم که نظر این مخاطب خاص را به خوبی جلب کنیم، طوری که حس کند بهترین برند را برای دریافت کالا و خدمات انتخاب کرده است.

با افتخار ما در آژانس تبلیغاتی دوچرخه سابقه درخشانی در زمینه ساخت تیزر های تبلیغاتی و صنعتی داریم و با برند های بزرگی همکاری داشته ایم .

برای گرفتن مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید یا پیام خود را بگذارید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگریند .

فرم مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان اطلاعات خود را در فرم وارد نمایید و برای ما ارسال کنید.

ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.