تعرفه طراحی کاتالوگ یزد

قیمت طراحی کاتالوگ

قیمت طراحی کاتالوگ | آژانس تبلیغات دوچرخه: قیمت طراحی کاتالوگ همیشه ثابت نیست بلکه با توجه به شرایط و میزان زمانی که برای پروژه صرف می شود تغییر خواهد کرد. برای مثال ممکن است برای طراحی یک کاتالوگ از عکاسی، تصویر سازی، جمله بندی، تایپ و… نیز استفاده شود که مطمئن بر قیمت طراحی کاتالوگ تاثیر گذار خواهد بود.

یکی از مهمترین مواردی که می تواند بر قیمت دیزاین کاتالوگ شما تاثیر گذار باشد، بحث تعداد صفحات طراحی می باشد. برای مثال اگر کاتالوگ شما دارای 60 صفحه باشد و فقط اطلاعات متنی آن تغییر کند و طرح اصلی یا قالب اصلی کاتالوگ شما ثابت بماند یک قیمت دارد و همینطور زمانی که شما در هر صفحه از یک استایل خاص و متفاوت استفاده کنید یک قیمت دیگر که بر اساس این مورد نیز قیمت طراحی کاتالوگ مورد بررسی قرار می گیرد و از آن تاثیر می پذیرد.

ما در آژانس تبلیغات دوچرخه سعی داریم تا منصفانه ترین قیمت را برای مشتریان خود در نظر بگیریم تا با خیالی راحت کاری حرفه ای و اصولی را دریافت کنند.

طراحی کاتالوگ قیمت های مختلفی دارد و بسته به حرفه ای بودن طراح قیمت ها متفاوت است.

قطعا هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی بی حکمت نیست.

پس حواسمون باشه گول قیمت های پایین را نیز نخوریم چون ممکنه کاری که آخر کار تحویل میگیریم خیلی ضعیف باشه و هزینه ای که شما کرده اید به هدر بره و شاید حتی کاتالوگ رایگان برای شما طراحی کند اما شما باید به زمانی که برای طراحی کاتالوگ سپری می شود را در نظر بگیرید و از هدر رفت آن جلو گیری کنید. پس مراقب باشید در انجام این پروژه خود تیم قوی را انتخاب کنید که با معیارهای شما برابری کند.

ما در آژانس تبلیغاتی دوچرخه طراحان حرفه ای کشور رو در کنار خود جمع آوری کرده ایم و طراحی کاتالوگ حرفه ای را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرارداده ایم برای اثبات این حرف هم شما میتوانید به صفحه نمونه کارهای کاتالوگ مراجعه کنید.

خب بریم سراغ تعرفه طراحی کاتالوگ…

تعرفه دیزاین کاتالوگ ها بر اساس میزان کاری که روی آن انجام می شود بستگی دارد. ممکن است در یک کار از تصویرسازی، عکاسی، ترجمه و… استفاده شود.

که هزینه این موراد به صورت مجزا احتساب می گردد. یک سری تعرفه ها از طرف انجمن گرافیکی ایران تعیین می گردد که با استفاده از آن ها می توان قیمت ها را به خوبی مشخص نمود.

ما در آژانس تبلیغات دوچرخه سعی کرده ایم تا تمامی خدمات لازم برای طراحی یک کاتالوگ حرفه ای مثل عکاسی، تصویر سازی، کپی رایتینگ و … را دورهم جمع کنیم و بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهیم.

در بخش زیر شما می توانید تعرفه اعلام شده در سال 1398 توسط انجمن طراحان گرافیک ایران مشاهده بفرمایید.

تعرفه دیزاین کاتالوگ مصوب شده توسط انجمن گرافیکی ایران در سال 1398

کـاتـالـوگ
ساختار و شخصیت کلی کاتالوگ 50,000,000 ریال
جلد کاتالوگ (شامل رو و پشت جلد و عطف) 5,000,000 ریال
صفحه های داخل، هر صفحه 1,500,000 ریال

هزینه ی تصویرسازی، حروفچینی، ترجمه، عکاسی، اسکن تصویرها و موارد دیگر جداگانه محاسبه می شود.

شما می توانید برای دریافیت تعرفه های آژانس تبلیغات دوچرخه از فرم زیر استفاده کرده و برای ما ارسال نمایید.

مشاهده نمونه کارهای کاتالوگ دوچرخه

1 دیدگاه
  • آژانس تبلیغاتی دوچرخه
    نوشته شده در 1 مرداد, 1399 در 5:31 ب.ظ

    ممنونم ازتون
    فقط هزینه طراحی کاتالوگ برای یک شرکت بدون نیاز به عکاسی صنعتی چقدر میشه؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ارسال کنید...