تور آشنایی با اینستاگرام

آشنایی با اینستاگرام + معرفی الگوریتم های اینستاگرام

آشنایی با اینستاگرام + معرفی الگوریتم های اینستاگرام | آژانس تبلیغات دوچرخه: همونطور که اطلاع دارید شبکه اجتماعی اینستاگرام مثل گوگل دارای الگوریتم می‌باشد و کسانی در این شبکه اجتماعی به موفقيت دست پیدا می‌کنند که به الگوریتم آن وارد باشند و طبق الگوریتم پیش بروند و بدانند که هر الگوریتم قرار است چه مواردی را بررسی کند یا چه خطاهایی رو پیگیری کند و شما در دام این خطاها و مشکلات نیفتید تا به بهترین حالت ممکن به موفقیت برسید.

لازم به ذکر است که خیلی از افراد برای اینکه کار خود را بهبود ببخشند از رباط های اینستاگرامی استفاده میکنند و به قولی میخواهند که راه یک 100 ساله را یک شبه بروند ول متاسفانه استفاده از رباط بر خلاف الگوریتم های شبکه اجتماعی اینستاگرام است و باعث بلاک شدن اکانت شما توسط اینستاگرام می‌شود.

در مقاله بعدی به صورت کامل راجب الگوریتم اینستاگرام صحبت خواهیم کرد.

برای اینکه در شبکه های اجتماعی پیشرفت کنید لازم است که ابتدا یک اکانت اینستاگرام بسازید قدم بعدی که خیلی مهم است تولید محتوا است شما باید در شبکه های اجتماعی خود محتوا منتشر کنید و فعالیت مستمر در پست گذاری و استوری داشته باشید و روابط خود را با مخاطبان گسترش دهید. یکی از مواردی که خیلی در این امر اهمیت دارد نظم داشتن و منظم بودن در انتشار محتواها می باشد.

برخی فعالیت هایی که برای پیشرفت شما در شبکه های اجتماعی مهم است عبارتند از:

 1. فعالیت مستمر
 2. افزایش نرخ تعامل با کاربران
 3. تولید محتوای مفید
 4. استفاده از محتوای ترند
 5. تبلیغات در پیج های دیگر
 6. کپشن نویسی مناسب
 7. استفاده از تمام ابزار های اینستاگرام
 8. و….

باوری غلط که باید آن را در مورد اینستاگرام فراموش کنید:
با توجه به اینکه امروزه اکثرا کسب و کارها داخل شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می‌کنند و از آن به درآمد رسیده اند، این دلیل این نیست که اینستاگرام برای همه کسب و کار ها مناسب باشد و بتوان از طریق اینستاگرام درآمد داشته باشند .

برای بسیاری از کسب و کارها اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری مناسب نیست و شما خیلی باید حواستان به این موضوع باشد، چرا که وقتی به این موضوع می‌رسید که هم هزینه زمانی زیادی کرده اید و هم اینکه منابع مالی خود را از بدون نتیجه از دست داده اید.

برای مثال:
اینستاگرام برای کسب و کارهای b2b مناسب نیست. بلکه فقط می توان برای ایجاد آگاهی از برند که بعد ها در مورد آن صحبت خواهیم کرد استفاده نمود.(پیشنهاد می کنم مقاله “آشنایی با مفاهیم برندسازی” را مطالعه کنید)

به زبان ساده، کسب و کارهایی که مخاطبانشان مردم عام نیستند شبکه های اجتماعی جای مناسبی نیست. اگر بخواهیم چند کسب و کار نام ببریم  میتوان به :

 1. کسب و کاری که ماشین های سنگین میفروشند
 2. کسب و کارهای که سنگ ساختمانی تولید می‌کنند
 3. کسب و کارهایی که مصالح میفروشند
 4. کسب و کارهایی که تجهیزات تخصصی کارخانه میفروشند و….

در مقاله بعد به آشنایی با الگوریتم های اینستاگرام می‌پردازیم پس با ما همراه باشید.

دیدگاه خود را ارسال کنید...