طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحي کاتالوگ و بروشور | آژانس تبلیغات دوچرخه: يکي از روش هاي بسيار مطلوب براي جذب مشتري از زمان گذشته بوده و کسب و کار هاي زيادي از اين طريق رشد کرده و به فروش دست يافته اند.
کاتالوگ و بروشور به شما کمک ميکند تا بتوانيد شرح کاملي از محصولات خود داشته باشيد و به تمام سوالاتي که مشتريان در رابطه با شما و محصولاتتان دارند پاسخ دهيد.
از ديگر مزاياي بروشور اين است که همه مشتريان در لحظه تصميم به خريد نميگيرند و شما ميتوانيد به مشترياني که نياز به بررسي بيشتري دارند يک نمونه از بروشور يا کاتالوگ خود را بدهيد تا در آينده اين مشتري را جذب کنيد.
خوبي اين امر در اين است که مشتريان ميتوانند هم راه ارتباطي با شما داشته باشند براي سفارش و هم محصولات و خدمات شما در دسترسشان است.

طراحي کاتالوگ و بروشور: ويژگي ها

  • دسته بندي محصولات و خدمات
  • عکس واضح از محصولات
  • توضيحات محصول يا خدمت
  • جذابيت بصري
  • شماره تلفن و آدرس

مزاياي بروشور و کاتالوگ:

  • صرفه جويي در زمان
  • صرفه جويي در هزينه
  • افزايش بهروري سازمان
  • بهبود سيستم ارتباط با مشتري
  • دستيابي به مشتريان احتمالي

بروشور بايد بسيار جذاب طراحي شود تا بتواند با يک نگاه، مشتري را به خود جلب نمايد و کاتالوگ بايد آنقدر کامل باشد تا به تمام سوالات مشتري پاسخ دهد.

تفاوت بروشور و کاتالوگ در کجاست؟

بروشور يک سند يا دفترچه چاپ شده است که در آن از يک متن ساده يا تبليغاتي براي اشاره کوتاه به محصولات يا خدمات به صورت خلاصه است.

اما کاتالوگ سند چاپ شده يا کتابي از ليست خدمات و محصولات شرکت به همراه عکس و توضيحات تخصصي آن است.

حالا بريم سراغ تعداد صفحات بروشور و کاتالوگ:
بروشور شما بابد حداقل 4 و حداکثر 8 لت باشد که پشت و روی یک صفحه را در بر می گیرد.
و کاتالوگ شما بايد بيشتر از 8 صفحه باشد.

هدف بروشور چيست؟

هدف طراحی بروشور توصيفي از شرکت ، ويژگي هاي برجسته محصول و توضيحي کوتاه راجب محصولات و خدمات به همراه متني تبليغاتي است.
از بروشورها عمدتا براي مقاصد تبيلغاتي استفاده مي شود.

هدف کاتالوگ چيست؟

هدف از طراحی کاتالوگ توصيف کالا يا خدمت، قيمت ها و تصاويري از تمامي محصولات شرکت مي باشد. همچنين ارائه اطلاعات کامل و تخصصي از محصول براي مخاطب خاص آن کاتالوگ است.

قيمت طراحي بروشور و کاتالوگ

قيمت هاي طراحي کاتالوگ و بروشور بسيار متفاوت است و بسته به نوع صفحات، عکاسي و نوع طراحي دارد که بعد از بررسی های لازم اعلام می گردد.

طراحی کاتالوگ و بروشور در استان یزد

طراحي کاتالوگ و برشور: ساختار کاتالوگ و بروشور

يکي از مواردي که در مورد آن سوالات زيادي وجود دارد اين است که ساختار طراحي کاتالوگ و بروشور به چه صورت است؟ براي پاسخ به اين سوال بايد بگوييم که ساختار بروشور ها اکثرا به صورت تاشو مي باشد و در حالت هاي مختلف تک لت، دولت و سه لت ديده مي شود. ساختار کاتالوگ ها اکثرا به صورت صحافي شده مي باشد و مانند يک کتابچه يا دفترچه به نمايش گذاشته مي شود. کاتالوگ ها مي توانند از يک صفحه شروع شود.

سايز بروشور ها به صورت عرف بيشتر در حالت A4 طراحي مي شود اما مي توان با توجه به ميزان محتوا و ميزان تاثيرگذاري سايزهاي ديگر را نيز انتخاب کرد.

در طراحي کاتالوگ هم هر برگه در يک صفحه A4 يا A5 طراحي مي شود که با توجه به شرايط مورد استفاده از آن ها استفاده مي شود.

آژانس تبليغاتي دوچرخه نمونه کارهاي بسيار جذابي در زمينه طراحي بروشور و کاتالوگ دارد، حتما به صفحه نمونه کارهاي ما مراجعه کنيد
براي اطلاع از قيمت ها و همچنين گرفتن مشاوره رايگان اینجا کلیک کنید.

دیدگاه خود را ارسال کنید...